Alergeny i kalorie

Sprawdź alergeny oraz wartość energetyczną naszych dań i dodatków. Wszystkie wartości energetyczne podano w kcal.

Na telefonie przesuń tabelę w bok, aby zobaczyć wszystkie kolumny.

Mięsne

DanieAlergeny100 g
kcal
Porcja 350 g
kcal
Porcja 500 g
kcal
Porcja 650 g
kcal
CarbonaraGluten Mleko Siarczyny1705958501105
BolońskiGluten140490700910
Grzybowy z kurczakiemGluten Soja Mleko Seler Gorczyca1715998551112
Spinaci z kurczakiemGluten Soja Mleko Seler Gorczyca1786238901157
Pomidoro z kurczakiemGluten Soja Seler Gorczyca1605608001040
Arrabbiata z kurczakiemGluten Soja Seler Gorczyca153536765995
Fromage z kurczakiemGluten Soja Mleko Seler Gorczyca1956839751268

Premium

DanieAlergeny100 g
kcal
Porcja 350 g
kcal
Porcja 500 g
kcal
Porcja 650 g
kcal
AmatricanaGluten Siarczyny147515735956
GrassoGluten Mleko1685888401092
OrientalaGluten Soja Nasiona sezamu148518740962
CremosaGluten Mleko22277711101443
SerolloGluten Mleko1966869801274
CheddieGluten Mleko1565467801014
VerdeGluten Soja Mleko Seler Gorczyca118413590767
GustosoGluten Soja Mleko Seler Gorczyca122427610793
Mac & RibsGluten Mleko Seler Gorczyca Siarczyny1575507851021

Wege

DanieAlergeny100 g
kcal
Porcja 350 g
kcal
Porcja 500 g
kcal
Porcja 650 g
kcal
Grzybowy WegeGluten Mleko106371530689
Spinaci WegeGluten Mleko114399570741
Pomidoro WegeGluten101354505657
Arrabbiata WegeGluten98343490637
Fromage WegeGluten Mleko1575507851021

Lite

Dania Lite nie zawierają sosu. Gramatury różnią się zależnie od wariantu. Kalorie porcji obliczono na podstawie wartości energetycznej na 100 g i zaokrąglono do pełnych kcal.

DanieAlergeny100 g
kcal
Mała porcja
gramatura / kcal
Średnia porcja
gramatura / kcal
Duża porcja
gramatura / kcal
Lite z kurczakiemGluten Soja Mleko Seler Gorczyca253250 g
633 kcal
345 g
873 kcal
440 g
1113 kcal
Lite WegeGluten224205 g
459 kcal
290 g
650 kcal
375 g
840 kcal

Oferta specjalna

DanieAlergeny100 g
kcal
Porcja 350 g
kcal
Porcja 500 g
kcal
Porcja 650 g
kcal
Beef & CheddarGluten Mleko Gorczyca1565467801014
BoscoGluten Mleko Siarczyny146511730949

Zestawy promocyjne

DanieAlergeny100 g
kcal
Porcja 350 g
kcal
Porcja 500 g
kcal
Porcja 650 g
kcal
Bolognese SupremeGluten Soja Mleko1816349051177
Chicken DiaboloGluten Mleko Seler Gorczyca Siarczyny113396565735
Carbonara DeluxeGluten Soja Mleko Siarczyny1926729601248
Oriental HoisinGluten Soja Nasiona sezamu145508725943
Quattro FormaggiGluten Mleko1886589401222

Dodatki

Kolumny 350 g, 500 g i 650 g oznaczają kalorie dodatku przewidzianego do danego rozmiaru dania, a nie kalorie 350 g, 500 g lub 650 g samego dodatku.

DodatekAlergeny100 g
kcal
Dodatek do 350 g
kcal
Dodatek do 500 g
kcal
Dodatek do 650 g
kcal
KurczakSoja Seler Gorczyca161648197
BoczekSiarczyny256102128154
Żeberka szarpaneSeler Gorczyca1927796115
Wołowina szarpanaSoja Seler Gorczyca1767088106
ParmezanMleko431108108108
SałatkowyMleko190577695
MozzarellaMleko2387195119
PomidorkiBrak oznaczonych w zestawieniu18579
Suszone pomidorySiarczyny25877103129
Oliwki czarneSiarczyny130395265
RukolaBrak oznaczonych w zestawieniu25568
SzczypiorBrak oznaczonych w zestawieniu30356
Papryczki jalapenoSiarczyny2881114
Cebulka prażonaGluten Soja Mleko589147147147
PikleSiarczyny3191216
Oliwa z oliwekBrak oznaczonych w zestawieniu884106106106
Oliwa chilliBrak oznaczonych w zestawieniu884106106106
Oliwa czosnekBrak oznaczonych w zestawieniu884106106106

Informacje o alergenach i wartościach energetycznych według zestawienia Pasta Point.